by marletatom

Slides
6 slides

Elektryczne wozki widlowe

Published Mar 24, 2014 in Business & Management
Direct Link :

Elektryczne wozki widlowe ... Read more

Elektryczne wózki widłowe to sprzęt przeznaczony głównie do pracy w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki nieemitowaniu szkodliwych spalin do powietrza oraz niski poziom hałasu. Dzięki firmom wychodzacym naprzeciw Klientów jesteśmy w stanie zarówno kupić jak i wypożyczyć tego rodzaju maszyny - http://www.suret.com.pl/

Read less


Comments

comments powered by Disqus

Presentation Slides & Transcript

Presentation Slides & Transcript

Elektryczne wózki widłowe

Elektryczne wózki widłoweto maszyny przeznaczone głównie do pracy w zamkniętych pomieszczeniach.

Ze względu na swą wielkość elektryczne wózki widłowe doskonale sprawdzają się zarówno w małych magazynach, jak i wąskich korytarzach.Dodatkowo bez problemu poruszają się pomiędzy regałami w sklepach oraz hurtowniach.

Największymi zaletami elektrycznych wózków widłowych jest nieemitowanie do powietrza szkodliwych spalin oraz niski poziom hałasu.

Solidna konstrukcja, wydajność, niski koszy utrzymania – to tylko kilka z czynników, które czynią z elektrycznych wózków widłowych niezastąpione maszyny w każdym przedsiębiorstwie z różnego rodzaju sektorów.

http://www.suret.com.pl/?oferta/sprzedaz-wozkow/wozki-nowe-clark/elektryczny,przegladaj.html By zostać operatorem wózka widłowego należy przejść dedykowane temu szkolenie oraz testy psychotechniczne